| Scheda tecnica | |
|---|---|
| Case | Steel |
| Finishing | Shiny |
| Diameter | Ø 36 mm |
| Case High | 9 mm |
| Glass | mineral with lens at 3 o'clock |
| Dial opening | Ø 30 mm |
| Crown | screw-closed steel |
| Case back | screw-tight steel |
| Movement | 2115 Miyota |
| Functions | hours, minutes, seconds, date |
| Strap | Solid polisched and satin steel |
| Buckle | Steel |
| Water resistant | 5 ATM |
check_circle
check_circle
Comments (0)
Your review appreciation cannot be sent
Report comment
Report sent
Your report cannot be sent